Yhteystiedot

Inchcape Helsinki
Laivalahdenkatu 8, 00880 Helsinki

Myynti avoinna:
Ma-Pe 9-18, La 10-15

Huolto avoinna:
Ma-Pe 7.30-17

Poikkeusaukioloajat:
31.12.2021 – Uudenvuodenaatto (pe) suljetaan klo 17.00
1.1.2022 – Uudenvuodenpäivä suljettu
6.1.2022 – Loppiainen suljettu
2.4.2022 - Suljettu inventaarion vuoksi
15.4.2022 – Pitkäperjantai suljettu
18.4. – 2.pääsiäispäivä suljettu
26.5.2022 – Helatorstai suljettu
23.6.2022 - Suljemme klo 15:00
24.6.2022 – Juhannusaatto suljettu
25.6.2022 – Juhannuspäivä suljettu
5.11.2022 – Pyhäinpäivä suljettu
6.12.2022 – Itsenäisyyspäivä suljettu
24.12.2022 – Jouluaatto suljettu
26.12.2022 – Tapaninpäivä suljettu

Myynti uudet autot puhelin 020 770 4301
Myynti vaihtoautot puhelin 020 770 4302
Huolto puhelin 020 770 4303
Varaosat puhelin 020 770 4350
Vaihde puhelin 020 770 4300
Info puhelin 020 770 4340

info.helsinki@inchcape.fi
Myynnin yhteystiedot Huollon yhteystiedot Hallinnon yhteystiedot

Myynti

Mika Honkanen

Product manager

FI lippu EN lippu mika.honkanen@inchcape.fi

Atte Jalava

Automyyjä

FI lippu EN lippu atte.jalava@inchcape.fi

Henri Partti

Automyyjä

FI lippu EN lippu henri.partti@inchcape.fi

Sakari Sihvola

Key Account Manager

FI lippu EN lippu sakari.sihvola@inchcape.fi

Kim Stenström

Myyntipäällikkö, vaihtoautot

FI lippu EN lippu SV lippu DE lippu kim.stenstrom@inchcape.fi

Johan Södermann

Vaihtoautomyyjä

FI lippu EN lippu SV lippu Johan.sodermann@inchcape.fi

Huolto

Joni Lammi

Huoltoneuvoja

FI lippu EN lippu joni.lammi@inchcape.fi

Tommi Lind

Huoltopäällikkö

tommi.lind@inchcape.fi

Aarni Palokallio

Huoltoneuvoja

aarni.palokallio@inchcape.fi

Hallinto

Maaret Fogelberg

Showroom hostess

FI lippu SV lippu EN lippu maaret.fogelberg@inchcape.fi

Tero Pulkkinen

Autotalojohtaja

FI lippu EN lippu tero.pulkkinen@inchcape.fi