Yhteystiedot

Inchcape Helsinki

Laivalahdenkatu 8, 00880 Helsinki

Myynti avoinna:
Ma-Pe 10-18, La 10-15

Huolto avoinna:
Ma-Pe 8-16

Poikkeusaukioloajat:
31.12.2021 – Uudenvuodenaatto (pe) suljetaan klo 17.00
1.1.2022 – Uudenvuodenpäivä suljettu
6.1.2022 – Loppiainen suljettu
2.4.2022 - Suljettu inventaarion vuoksi
15.4.2022 – Pitkäperjantai suljettu
18.4. – 2.pääsiäispäivä suljettu
26.5.2022 – Helatorstai suljettu
24.6.2022 – Juhannusaatto suljettu
25.6.2022 – Juhannuspäivä suljettu
5.11.2022 – Pyhäinpäivä suljettu
6.12.2022 – Itsenäisyyspäivä suljettu
24.12.2022 – Jouluaatto suljettu
26.12.2022 – Tapaninpäivä suljettu

Myynti uudet autot puhelin 020 770 4301
Myynti vaihtoautot puhelin 020 770 4302
Huolto puhelin 020 770 4303
Varaosat puhelin 020 770 4350
Vaihde puhelin 020 770 4300
Info puhelin 020 770 4340

info.helsinki@inchcape.fi
Myynnin yhteystiedot Huollon yhteystiedot Hallinnon yhteystiedot

Myynti

Mika Honkanen

Product manager

FI lippu EN lippu mika.honkanen@inchcape.fi

Atte Jalava

Automyyjä

FI lippu EN lippu atte.jalava@inchcape.fi

Henri Partti

Automyyjä

FI lippu EN lippu henri.partti@inchcape.fi

Sakari Sihvola

Key Account Manager

FI lippu EN lippu sakari.sihvola@inchcape.fi

Johan Södermann

Vaihtoautomyyjä

FI lippu EN lippu SV lippu Johan.sodermann@inchcape.fi

Kevin Weckström

Sales Support

FI lippu SV lippu EN lippu kevin.weckstrom@inchcape.fi

Huolto

Tommi Lind

Huoltopäällikkö

tommi.lind@inchcape.fi

Aarni Palokallio

Huoltoneuvoja

aarni.palokallio@inchcape.fi

Markus Teittinen

Jaguar Land Rover mekaanikko

Yura Tkachenko

Jaguar Land Rover Mekaanikko

Hallinto

Maaret Fogelberg

Showroom hostess

FI lippu SV lippu EN lippu maaret.fogelberg@inchcape.fi

Jarkko Hiltula

Markkinointi

FI lippu EN lippu jarkko.hiltula@inchcape.fi

Kevin Larsson

Showroom host

FI lippu SV lippu EN lippu kevin.larsson@inchcape.fi

Eddie Oinonen

Myyntipäällikkö

FI lippu EN lippu eddie.oinonen@inchcape.fi

Tero Pulkkinen

Autotalon johtaja

tero.pulkkinen@inchcape.fi