Yhteystiedot

Inchcape Helsinki

Laivalahdenkatu 8, 00880 Helsinki

Myynti avoinna:
Ma-Pe 10-18, La 10-15

Huolto avoinna:
Ma-Pe 7.30-17

Poikkeusaukioloajat:
24.6.2021 – (to) Suljetaan klo 17.00
25.6.2021 – Juhannusaatto (pe) suljettu
26.6.2021 – Juhannuspäivä (la) suljettu
6.11.2021 – Pyhäinpäivä (la) suljettu
6.12.2021 – Suomen Itsenäisyyspäivä (ma) suljettu
24.12.2021 – Jouluaatto (pe) suljettu
25.12.2021 – Joulupäivä (la) suljettu
26.12.2021 – Tapaninpäivä eli toinen joulupäivä (su)
31.12.2021 – Uudenvuodenaatto (pe) suljetaan klo 17.00

Myynti puhelin 020 770 4301
Huolto puhelin 020 770 4302
Varaosat puhelin 020 770 4350
Vaihde puhelin 020 770 4300
Info puhelin 020 770 4340

info.helsinki@inchcape.fi
Myynnin yhteystiedot Huollon yhteystiedot Hallinnon yhteystiedot

Myynti

Sakari Sihvola

Key Account Manager

FI lippu EN lippu sakari.sihvola@inchcape.fi

Johan Södermann

Automyyjä

FI lippu EN lippu SV lippu Johan.sodermann@inchcape.fi

Kevin Weckström

Sales Support

FI lippu SV lippu EN lippu kevin.weckstrom@inchcape.fi

Huolto

Henrik Lampila

Huoltoneuvoja

henrik.lampila@inchcape.fi

Tommi Lind

Huoltopäällikkö

tommi.lind@inchcape.fi

Aarni Palokallio

Huoltoneuvoja

aarni.palokallio@inchcape.fi

Markus Teittinen

Jaguar Land Rover mekaanikko

Yura Tkachenko

Jaguar Land Rover Mekaanikko

Hallinto

Leena Engblom

Showroom hostess

FI lippu EN lippu SV lippu DE lippu leena.engblom@inchcape.fi

Jarkko Hiltula

Markkinointi

FI lippu EN lippu jarkko.hiltula@inchcape.fi

Eddie Oinonen

Myyntipäällikkö

FI lippu EN lippu eddie.oinonen@inchcape.fi

Tero Pulkkinen

Autotalon johtaja

tero.pulkkinen@inchcape.fi