Yhteystiedot

Inchcape Helsinki

Laivalahdenkatu 8, 00880 Helsinki

Myynti avoinna:
Ma-Pe 10-18, La 10-15

Huolto avoinna:
Ma-Pe 7.30-17

Poikkeusaukioloajat:
23.12. suljemme klo 15.00
24.12.-26.12. suljettuna
31.12. suljemme klo 15.00
01.01.2021 suljettuna
06.01.2021 suljettuna

Myynti puhelin 020 770 4301
Huolto puhelin 020 770 4302
Vaihde puhelin 020 770 4300

info.helsinki@inchcape.fi
Myynnin yhteystiedot Huollon yhteystiedot Hallinnon yhteystiedot

Myynti

Matthew Pedapati

Sales Executive, Diplomatic and Tax-Free Sales

FI lippu EN lippu Matthew.pedapati@inchcape.fi

Tom Strand

Automyyjä, yritysmyynti

FI lippu EN lippu tom.strand@inchcape.fi

Johan Södermann

Automyyjä

FI lippu EN lippu SV lippu Johan.sodermann@inchcape.fi

Huolto

Marko Koponen

Varaosamyyjä

marko.koponen@inchcape.fi

Tomi Lepistö

Jaguar Land Rover mekaanikko

tomi.lepisto@inchcape.fi

Sami Siitonen

Huoltoneuvoja

sami.siitonen@inchcape.fi

Markus Teittinen

Jaguar Land Rover mekaanikko

markus.teittinen@inchcape.fi

Hallinto

Leena Engblom

Showroom hostess

FI lippu EN lippu SV lippu DE lippu leena.engblom@inchcape.fi

Anneli Hyökki

Autosihteeri

FI lippu EN lippu anneli.hyokki@inchcape.fi

Max Majander

Showroom host

FI lippu EN lippu SV lippu max.majander@inchcape.fi

Eddie Oinonen

Myyntipäällikkö

FI lippu EN lippu eddie.oinonen@inchcape.fi

Tero Pulkkinen

Autotalon johtaja

tero.pulkkinen@inchcape.fi

Jonne Ruokonen

Huoltopäällikkö

jonne.ruokonen@inchcape.fi