Yhteystiedot

Inchcape Helsinki

Laivalahdenkatu 8, 00880 Helsinki

Myynti avoinna:
Ma-Pe 10-18, La 10-15

Huolto avoinna:
Ma-Pe 7.30-17

Poikkeusaukioloajat:
Olemme suljettuna pääsiäisen ajan 2.-5.4. 

Myynti puhelin 020 770 4301
Huolto puhelin 020 770 4302
Vaihde puhelin 020 770 4300

info.helsinki@inchcape.fi
Myynnin yhteystiedot Huollon yhteystiedot Hallinnon yhteystiedot

Myynti

Tom Strand

Automyyjä, yritysmyynti

FI lippu EN lippu tom.strand@inchcape.fi

Johan Södermann

Automyyjä

FI lippu EN lippu SV lippu Johan.sodermann@inchcape.fi

Huolto

Tomi Lepistö

Jaguar Land Rover mekaanikko

Aarni Palokallio

Varaosamyyjä

aarni.palokallio@inchcape.fi

Sami Siitonen

Huoltoneuvoja

sami.siitonen@inchcape.fi

Markus Teittinen

Jaguar Land Rover mekaanikko

Yura Tkachenko

Jaguar Land Rover Mekaanikko

Hallinto

Leena Engblom

Showroom hostess

FI lippu EN lippu SV lippu DE lippu leena.engblom@inchcape.fi

Jarkko Hiltula

Markkinointi

FI lippu EN lippu jarkko.hiltula@inchcape.fi

Anneli Hyökki

Autosihteeri

FI lippu EN lippu anneli.hyokki@inchcape.fi

Max Majander

Showroom host

FI lippu EN lippu SV lippu max.majander@inchcape.fi

Eddie Oinonen

Myyntipäällikkö

FI lippu EN lippu eddie.oinonen@inchcape.fi

Tero Pulkkinen

Autotalon johtaja

tero.pulkkinen@inchcape.fi